| anonim_4396 a întrebat:

Voi dupa cat timp v-ati prezentat iubitii/iubitele parintilor vostrii, si ce parere au avut ei despre ei/ele?

11 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Pana in la actualul iubit nu am prezentat niciunul parintilor mei, stiam de la inceput ca nu va fi o relatie serioasa.Pe actualul l-am, prezentat dintr-o greseala, eram impreuna de o saptamana si a venit sa ma caute acasa si culmea ca mama era in vizita la mine si l-a cunoscut. Eu am cunoscut-o pe maicasa seara urmatoare tot fara sa stiu, am fost invitati la un prieten si acolo printe invitati era si mama lui, si uite asa au trecut doi ani fericiti. laughingmama la prima vedera a zis ca este cam smecher, si tata a fost incantat de el i-a placut ca este inteligent, ca ma iyubeste si ca se duce cu el la pescuit laughing. taata si acum il cere la telefon sa vb cu el cu toate ca el nu prea vb romaneste. mama lui la inceput l-a atentionat ca trebuie sa se gandeasca foarte buine la o relatie cu mine deoarecefiind din alta tara daca ne despartim si avem copii el ar putea ramana fara sa-i vada, si cam atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Liada a răspuns:

Eu inca nu am facut-o...imi este frica... e cu 10 ani mai mare...si mamei nu-i place deloc... dar tata nu stie...nu stiu ce sa fac crying((

| roxana_9288 a răspuns:

Pai oficial, la amandoi, l-am prezentat dupa vreo 2 luni, cred. Si atunci l-am prezentat pentru. ca era vb. de o realtie la distanta si trebuia sa doarma undeva. In rest... mamei i-am mai prezentat dar lui tati, nu.
Tati nu-si da cu parerea iar mami nu are treaba cu nici-unul atata timp cat suntem cuminti si ma respecta.

| deya90 a răspuns:

Daca te ajuta la ceva, eu am fost prezentata dupa 3 saptamani si i-am cam luat prin surprindere, singurul lucru pe care au putut sa-l zica despre mine fiind ca sunt draguta laughinglaughing, cat despre mine sa il prezint parintilor mei abia dupa vreo 2 luni si parerile au variat de la bun baiat, de incredere, ingrijit la totusi e putin cam imatur si bezmetic, sfaturi de genul sa ai grija ca stii cum sunt baietii, tragand linie au ramas cu o impresie buna, asa dupa micul consiliu de barfit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa vreo doi ani, mama a zis ca este ok, tata in schimb zicea mereu "mai vedem, mai vedem"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa 2 zile happy.
Foarte buna happy.

| eusiatat_2898 a răspuns:

In prima zi:*. a fost totul oklove struck

| eusiatat_2898 a răspuns:

batting eyelashes...complicata treaba...
mamie de acor. iar taty la fel.nimnik nune leaga sanu fim impreuna...

trbe sa ai multa incredere in tine...

si multa bafta!

| dyanna_3180 a răspuns:

Dpa 5 luNi l`au cunoscut parintii mei`...au fost de acord`..nu a existat nici`un fel de impotrivire...si acum este la fel`happy

| alexutzza a răspuns:

La mine s-a prezentat el singurlaughinglaughinglaughing...ai mei nu erau de acord cu el pentru ca era cu 7 ani mai mare decat mine.nu ma lasau sa ma vad cu el, veneau dupa mine cand ne intalneam ...asta pana cand s-a enervat el intr'o seara si a venit la eilaughinglaughinglaughing...si de atunci se inteleg foarte binelaughing