| anonim_4396 a întrebat:

vorbesc cu un baiat de 2 ani si e prea inchis in el nu imi spune te iubesc daca il intreb imi zice ca e treaba lui cand suntem amandoi de intelegem fff bine dar p net ne certam mereu nu stiu ce sa mai fac il iubesc prea mult ca sa ma despart de el. i-am gresit de multe ori si ma iertat asta inseamana ca tine la mine?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca daca nu iti spune `te iubesc` nu inseamna ca nu simte, sa stii ca faptele conteaza nu vorbele, poate ca ii este greu sa exprime in cuvinte ceea ce simte pentru tine. Ceau!

assiris
| assiris a răspuns:

Dar tu citi ani ai daca el are 2 ani (asa se intelege din intrebarea ta)