| CORONAVIRUS a întrebat:

Bună! Vorbesc de 4 luni pe Facebook cu un băiat și acum îmi spune ca nu mai vrea sa vorbim deoarece ii sta gândul la mine și nu la munca. Mi-a spus ca vrea sa luam o pauza pana când o sa vina el în tara. Acum nu știu dacă e un pretext și nu știu ce sa-i spun ca sa continuam sa mai vorbim

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Păi atunci e clar.Nu se gândește in general la tine si vrea sa il lasi in pace de tot dar baga vrajeala.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatiile online sunt oricum relatii de pierdut timpul, fiindca nu se cimenteaza nimic si nici nu sunt relatii de durata.
Cumva baiatul are dreptate, fiindca pierde mult timp inutil, stand online, cand poate face alte lucruri mai importante, iar daca are servici, atunci chiar risca sa ramana fara el.

| Freya1 a răspuns:

A,si daca se desparte de tine nu se mai gândește gata? Probabil se referea ca ceri sa vorbesti cu el prea mult si nu poate sa stea sa iti scrie pe cat de des vrei tu, dar nu ca ia o pauza pentru ca se gândește la tine prea mult altfel.
Cred ca ar trebui să vorbiți mai puțin până trece de perioada aglomerată si sa realizezi daca nu cumva il sufoci, nu sa va despărțiți.

| CORONAVIRUS explică (pentru Freya1):

Nu vorbim mult deloc, seara vb la tel iată în timpul zilei foaeterna puțin pe mes

| Freya1 a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Păi atunci e clar.Nu se gândește in general la tine si vrea sa il lasi in pace de tot dar baga vrajeala.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Ce e așa greu?
E un mod destul de delicat de a-ți spune că s-a plictisit și nu mai are chef să piardă timpul stând de vorbă cu tine. Atât.

| Deea2021 a răspuns:

Buna! Multe persoane chiar daca știu că acea persoana nu i face bine, totuși nu se pot îndepărta din cauza sentimentelor, acum depinde ce simți tu pentru el, dar daca simți că nu este bine ce face, și că uneori treaba asta te supăra sau oarecum rănește, mai bine lasă l. Așa am făcut și eu de n ori, și am suferit enorm de mult de fiecare data, tăieturi pe mâini, și așa mai departe, până când am găsit un băiat cu care sunt de 4 ani, și mă iubește foarte mult, totul tine de tine. Ai grijă. Sper că te am ajutat?