| anonim_4396 a întrebat:

voua pana la ce varsta vi se pare normal (ca baieti) sa va vada mama dezbracati? Dar tatal? Si vi se pare normal ca la 16 ani sa doarma mama cu voi? Spun asta pentru ca uneori mama mai vine si doarme langa mine...si dimineata ma trezesc in erectie si nu stiu cum sa ii explic ca ar fi mai bine sa nu doarma langa mine. I-am zis sa nu mai doarma cu mine dar a zis sa ii dau motive concrete si sa o las in pace cu prostiile si eu chiar nu pot sa ii zic adevarul. Iar uneori dimineata (sau seara) cand vreau sa ma schimb o rog sa iasa din camera si nu vrea.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Treaba nu e buna deloc, daca maicata nu pleaca din camera si mai ales doarme langa tine poate vrea sa iti faca sex, sa stii ca sunt cazuri in care proprii fii fac sex cu mama lor, fetele cu tatal sau chiar toti 3. Spune-i adevarul ca ti se pune dura si poate va intelege. Pe mine de la 8 ani mau lasat sa dorm singur, stiu ca ma mai chema si acum la varsta de 19 imi mai zicea sa dorm cu ea cand era taicameu in tara si i-am zis ca dorm singur sunt baiat mare.

| Romancutza a răspuns:

Este mama ta pana la urma,nu trebuie sa-ti fie jena de ea.Iar daca vrei sa te schimbi,ia-ti frumusel hainele si megi in baie. Daca nu vrei sa dormi cu ea, fa-ti locusorul jos si gata, sau zii ca ai si tu nevoie de spatiul si intimitatea ta.Nu ai intrebat-o de ce doarme cu tine? Intreab-o si afla cate ceva, explica-i si tatalui tau ca nu mai esti mic de 5 ani sa-ti fie frica de bau bau.

| Carmen a răspuns:

:O Nu mi se pare deloc normal asa ceva.sa doarma cu tine?! iti priveaza dreptul la intimitate. spune-i,explica-i ca ai crescut, ca te jeneaza prezenta ei si o rogi frumos sa doarma acolo unde trebuie, adica cu tatal tau.

| unnimeni a răspuns:

In general memele poarta o afectiune mai mare pentru copiii lor, deci nu cred ca ar fi o problema ca uneori mama sa doarma cu fiul ei.
Sa te vada dezbracat mama la 16 nu mi se pare ok.
Tatal meu ma vede si acum la 22 de ani dezbracat si nu cred ca e o problema, suntem adulti si na, ca si cum ai merge la fotbal si in vestiar sunt baieti in costumul lui Adambig grin
Erectia dimineata am si eu cateodata dar pentru ca nu vreau sa merg la wc si tin in mine pana trece somnulbig grin
Daca mama nu vrea sa iasa din camera, esti tu, mergi la baie si schimba-te.

| ionut7782 a răspuns:

Pentru o mama vei ramane mereu copilul ei cat timp este ea in viata.cu dezbracatul in fata mamei eu nu am mai facut-o de la varsta de 12 ani si solutia este alta daca nu vrea sa iasa din camera du-te si tu in baie si schimbate.e simplu.iar cu faza cu erectia este normal chiar daca e mama ta corpul tau simte o persoana de sex opus langa el.in plus barbati in general indiferent de varsta atata timp cat are erectie se va trezi cu ea in aceasta stare.e normal.deci ti-aam oferit obtiuni obtiuni.succes

| HelpBoy a răspuns:

Eu din clasa a 4 a nu m-am schimbat de fata cu mama si nici nu sta langa mine pentru stie ca am nevoie de intimitate si nu sta langa mine

| Niros19 a răspuns:

Asa sunt parintii ne iubesc si vor sa fie langa noi dar nu inteleg ca de la o varsta trebuie sa ne lase in pace eu dorm singur de la 8 ani dar tot sta mama in camera cand ma imbrac si nu prea imi place deci te inteleg pe jumatate

| Popey a răspuns:

Aoleu.ce esti uh? Bebel? Poate te violeazalaughing Sau poate e certata cu taikato!laughingRusinikaaalaughing si totusi fundita?

| LOoPy a răspuns:

Poate ca mama ta are o problema cu tatal tau straight face poate se simte singura... de ce nu o intrebi? asta in cazul in care vine sa doarma cu tine cand e tataal tau acasa. Sau poate ii este doar frica pentru ca tu cresti si o sa pleci la casa ta. happy intreab-o!

| ganton a răspuns:

Dudeee... e disturbing ce ti se intampla laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca mama ta are o problema cu tatal tau. straight face poate se simte singura... de ce nu o intrebi? asta in cazul in care vine sa doarma cu tine cand e tataal tau acasa. Sau poate ii este doar frica pentru ca tu cresti si o sa pleci la casa ta. happy intreab-o!

| Andre_7309 a răspuns:

Explica-i cum ne-ai explicat si noua...ar trebui sa inteleaga. Poate ca ii este cam dificil sa se acomodeze cu ideea ca ai crescuthappy

| Gabriela_4449 a răspuns:

Comunicarea