| anonim11xx a întrebat:

Vreau câteva răspunsuri serioase...am făcut sex cu iubita mea. La un moment dat am văzut că vârful prezervativului era umflat cu aer, l-am dat jos și am văzut că avea o găurice, aparent s-a rupt în timpul actului sexual, precizez că penisul încă era în prezentativ, aducă nu se rupsese încă să iasă din el... când l-am dat jos am văzut aveam o chestie alba pe penis, as spune ca o 'spuma"(dar e un termen forțat), sperma nu era, pentru că după l-am schimbat și după cam 10 minute am ejaculat.
Oare sa fi fost lichidul preejaculator? Și din cauza penetrării sa fi devenit așa ca o "spuma"...sa îmi fac griji in legătură cu o posibilă sarcina a iubitei mele?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Numai daca iubita ta in momentul in care a fost intretinut actul sexual a fost in una din cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual, doar in acel caz ai putea sa devii ingrijorat. Fiindca ai facut urmatoarea afirmatie : ''... pentru că după l-am schimbat și după cam 10 minute am ejaculat.'' se poate aprecia si considera ca in conditiile descrise/precizate, atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina NU au existat. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci probleme ca iubita ta ar fi gravida.

| Goete a răspuns:

Rupt nu se umfla cu aer.
L-ai pus rau, de aceea era cu aer si de asta vi se rup mereu

| anonim11xx explică (pentru Goete):

Nu era aer...a prins in momentul in care s-a rupt

| Goete a răspuns (pentru anonim11xx):

Atunci citez cuvintele tale:
La un moment dat am văzut că vârful prezervativului era umflat cu aer,
Pe care le contrazici mai sus.
Cred ca nu e posibila - nici nu am de ce sa incerc - o discutie coerenta cu un incoerent.

| ywar a răspuns:

Da, era albus de ou. Poti sa faci o spuma sau crema paradis- daca ai niste capsuni luate cu 150 lei/kg de la Piata Dorobanti.

Răspuns utilizator avertizat