| Satisfaction a întrebat:

vreau neaparat ca pana la Pasti sa slabesc(mai ales de pe picioare si burta). Vreau sa imi recomandati ceva exercitii ca oricum de mancat nu prea mananc cu exercitiile stau mai rau. Pls help!
Skz categoria!

2 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Iti recomand sa alergi dimeanta 2-3 km si seara 30 min sa faci exercitii abdominale, si asezari, cat de regimul alimentar te-as recomanda sa maninci fructe si legume si sa te stradui sa consumi mai putin lipide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit o recomandare dimineata pentru asta; sa alerg in jurul cozii.La mine sint indreptatit s-o fac ca am fost si harciog si bou si acum iapa si cum toate au coada e un lucru firesc dar la tine e mai greu.Planteaza-ti o coada.