| Isac_Ioan_1967 a întrebat:

Buna vreau sa explic ceva si apoi intrebarea asta-i poza tatalui meu ce o vedeti dar cel care scrie acum sunt eu fiul lui in varsta de aproape 19 ani intrebarea e la un penis daca pun mana pe el dupa ce trag pielea si pun mana pe (capul lui ca nu stiu cum sa spun altfel ) ma doare tare daca o sa fac sex la fel o sa ma doara?

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu chiar, desi penisul e senzibil in zona aceea, atat barbatul, cat si femeia pot secreta o enzima care are rol de iubifriere, pe scurt, nu cred ca va fi un disconfort prea mare.