| Alec95 a întrebat:

Buna, vreau sa fac cu sotia 69 dar nu stiu cum sa-i spun ca vreau.

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

"Draga mea, as vrea sa-ti dau niste limbi in peezda, iar tu sa-mi sugi poola. Oare ce solutie sa gasim noi ca sa o facem simultan?!"winking

| Alec95 explică (pentru wildthing):

Bn o sa incerc amus cin o sa iasa din baie daca o sa vreie

| darrio2007 a răspuns:

Si vrei sa-i spunem noi?

| Alec95 explică (pentru darrio2007):

Cum sa-i spun ca vreau un 69

| darrio2007 a răspuns (pentru Alec95):

Intrebi sau mă anunti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mascul alfa și spune-i direct, lovind cu pumnul în masă: "Nevastă, vreau să facem 69! Ori da, ori da".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum scrii unicul 69 de care vei avea parte sunt numerele de la loto.Ai nevoie de manual de instrucțiuni sa rostești un banal de cuvânt. Asasinarea limbii materne în Europa laughing

| StefanIlAreMare a răspuns:

Ii spui asa: Care este viteza maxima admisa cand faci sex?
68, pentru ca la 69 te rastorni. Pt mine a functionat

| sined22 a răspuns:

Du-o la o seară la restaurant, fă-o să simtă ca o iubești iar acasă își dă drumul de la sine