| Kissaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna,vreau sa fac sex dar nu stiu cum trebuie sa fie prima data... imi poate explica cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Spartacus12345 a răspuns:

Mai intai ca sa faci sex trebuie sa ai un partener pe care nu stiu daca il ai. Poti sa spui cati ani ai? Sau daca esti macar adolescent/a?
Poate ai mai auzit fraza asta, dar totul vine de la sine. Trebuie sa te lasi dus/a de val si sa faci ce simti. De asemenea trebuie sa cauti locul si timpul perfect. Daca esti baiat nu uita de prezervativ. Prima data nu dureaza mult, aproape ca nici nu o sa iti dai seama cand a trecut timpul. Inainte de sex este bine se consumi vin rosu, telina, spanac, avocado, banane, ciocolata neagra, dovleac etc.
Daca te vei gandi ca nu se intampla cum vrei tu, nu va mai iesi nimic. Plus ca nici partenerul tau nu cred ca e un expert la sex. De asemenea comunicarea este foarte importanta.
Mult succes! Poti sa imi spui in privat cum a fost, daca vrei! Si trebuie sa profiti de momentul asta pentru ca e unic in viata!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ar fi de preferat să ai un partener (o ~/ă).

| Anonima501 a răspuns:

Ai incercat sa te masturbezi singura, baga un deget in vagin apoi doua cu cat bagi mai adanc placerea o sa creasca

| Cristimtr a răspuns:

Unde locuiești? fac cursuri gratis.