| andrada a întrebat:

Buna!
Vreau sa-i fac sex oral prietenului meu dar nu stiu cum laughing cum sa incep? Baieti, ce va place cel mai mult sa va faca o fata?
Fuundaa

11 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Eu unu detesc chestiile astea! trezirea. gandeste-te ca relatia ta cu el se poate termina dupa un timp si poate sa te faca de ras din cauza asta!

| aumih16 a răspuns:

Iti trebuie zece facultati iti dai seama

| bogdan72 a răspuns:

Poti sa deschizi pantalonii cu gura (tragi fermoarul cu dintii etc) daca vrei sa fii hardcore. La inceput cel mai bine e sa o lingi... asa, cu daruire. Chiar daca nu iti place atat de mult, fa sa para ca esti inebunita (si daca esti, cu atat mai binebig grin). Acord o atentie speciala capului. Tine buzele pe ele si plimba-te senzual. Dupa ce lingi penisul odata de jos pana in varf poti incepe miscarile du-te vino. Poti sa mai rotesti capul si sa te opresti, dupa prima tura sa lingi repede zona aia de unde se termina capul (pe fata inferioara).
In timp ce sugi poti sa faci miscari de roatatie ale limbii in jurul capului, se simt extraordinar.
Pe tot parcursul actului da impresia ca iti place, fa mmm... si, de ce nu, fa-i un compliment legat de penis laughing. E bine sa mentii contact vizual si sa ai o privire de femeia fatala.
Cand incepe sa geama tare si se apropie de ejaculare grabeste miscarile. Locuri bune de ejaculat sunt la tine in gura, sau daca nu vrei, pe fata. Daca nu iti convine nici asa ai putea pe sani.
Dupa ce a ejaculat mai iei penisul in gura vreo 5 secunde si il mai lingi de doua ori.

| SmokeyEye a răspuns:

Nu asculta comentariile celor care vor sa faca misto. Intr-o relatie e bine sa condimentezi momentele cu astfel de atingeri, mai delicate. Cu ce sa incepi? Cu o discutie despre asta, cu prietenul tau, o sa vezi ca va fi incantat iar cele mai bune sfaturi le vei primi de la el, nu de la altii.Pt ca doar el stie cum ii place. Si crede-ma, le place orice fel de atingere ( nu dure, fara dinti). Poti folosi si mana, il poti intreba daca prefera mai lent sau mai repede, mai strans sau mai lejer. Daca te simti stanjenita ca te priveste in timp ce faci asta, poti sa te pui invers, si devine un 69 minunat.

| vodami92 a răspuns:

laughing iti dai seama ca tu creezi acel orgasm! baiatul ala doar se simte bine si atat!

| dreamgirl94 a răspuns:

Lasa-te purtata de val..bine nici nu deveni hardcore ca in filmele porno ca risti sa-l zgarii sau sa te inecilaughing)

| hunterr a răspuns:

Vrei sa discutam despre sex?

| Cmaremix a răspuns:

Incepi sa iti musti buza, sa pui mana incet si ferm pe abdomenul lui si dupa ce il pipai si mai mult te pui in poala la el si il impingi pe spate si dupa aia lucrurile isi urmeaza cursul. unui barbat in tmp ce fc sex ii place sa fie dominat de partea feminina

| Ingerashmicutz a răspuns:

Dkh vreih sha fakhi asta? daaa este o porkarieh the sfatuiesk sha nu inkerki

| costellodonatz a răspuns (pentru Ingerashmicutz):

Pentru limba romana, apasati tasta 1!

| costellodonatz a răspuns (pentru Ingerashmicutz):

Foarte simplu..incepi de la cap, evident.