| monycutzza a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou iubitului meu, curând vom aniversa 1 an de relație. Vreau sa-i fac cadou un trofeu daca pot sa-i spun asa cu poza noastră iar alături un text drăguț, frumos de dragoste. Textul ar începe asa " Tu esti tot ce am nevoie". Dar as mai adauga ceva.

2 răspunsuri:
| elaventurero a răspuns:

De fapt tu însuți ești ceea ce ai nevoie. Partenerul de viață este doar care te poate susține și alaturi de care crești împreună.
Când îți pui speranta in altcineva înafara de tine undeva exista o problemă. Zic pentru că am fist și eu în cazul ăla, bine că am realizat și never is too late.
Dar toate la timpul lor pentru fiecare...

| monycutzza explică (pentru elaventurero):

"Tu esti tot ce am nevoie" - pentru mine înseamnă ca el e fericirea mea si doar el ma poate face sa ma simt asa iubita, prețuită, înțeleasă, este sprijinul meu.