| rainbowkiss a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj in jurul vaginului si vreau ceva idei va rog daca aveti, ceva gen fluturas, flacara? Nu imi raspundeti decat daca aveti ceva idei, nu incercati sa ma convingeti sa nu il fac, pentru ca deja am luat decizia. Mersi, pupici

Răspuns Câştigător
| Savantul2017 a răspuns:

O pereche de buze (gura)

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O bancnota de 100 dolari?

| aXy99 a răspuns:

Sa ne arati si noua rezultatul.

| WaterDrop a răspuns:

Poti tatua un vagin mai mic ca sa fii apreciata de toate marimile.

Nepotrivit loc ti-ai ales sad

| JustStitch a răspuns:

Daca ti-l faci, mi l-ai putea arata si mie?

| Camuflaj2017x a răspuns:

O pasare Pheonix rosie.

| StGaLLa a răspuns:

Inimioara... de ce? acolo se leaga "ceva" dragostea adevaratu printu caruia ai dai drumu portilor ( cu acordarea ta desigur ) laughing

| Boblobobonti a răspuns:

Și un piercing în vagin ar arata foarte bine acolo.