| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep scoala de soferi si am auzit ca trebuie un consult ginecologic. In ce consta aceasta consultatie? Problema este ca mi-am inceput viata sexuala acum cateva luni iar mama mea nu stie si doreste sa vina cu mine, as prefera ca ea sa nu stie inca.

8 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Sper ca glumesti laughing)
nu trebuie un consult ginecologic.

| jnfhjfuh a răspuns (pentru Roxana0606):

Nu glumeam. Si mie mi se parea aiurea si ca nu are vreo legatura, dar multe lucruri nu au legatura una cu alta in tara asta. Voiam doar sa fiu sigura. Multumesc de raspuns.

| Roxana0606 a răspuns (pentru jnfhjfuh):

Cu placere.
exista niste cerinte gen sa fii apt psihologic si medical si trebuie sa te duci la un specialist. dar nu ginecolog oricum

| corbulalbrosu a răspuns:

Cineva a incercat sa-si bata joc de inocenta ta si se pare ca a si reusit intr-o buna masura. laughing Nu exista o asemenea examinare de natura ginecologica. Examinarea medicala ceruta, se refera doar la starea fizica a cursantului. Este o simpla gogorita dar din pacate ai cazut in capcana intinsa de cineva. big grin Bafta.Succes!

| vocea a răspuns:

Nu trebuie sa cosulti niciun ginecolog daca ai scoala de soferi de inceput.

| tom190 a răspuns:

Te-au mintit parintii, vor sa afle daca te-ai culcat cu Vasile dintre bilewinking baga de seama ce parinti ai

| florinboss98 a răspuns:

O prostie mai mare nu am auzit

| Cbr_Dany_1996 a răspuns:

Tu proasta... esti mai proasta decat trebuie