| anonim_4396 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutați cu ceva, va rog, vreau sa aflu dacă am rămas însărcinată de la contactul de acum 3 săptămâni, doar ca am mai avut astăzi unul protejat, credeți ca dacă îmi voi face mâine dimineața un test de sarcina de la onedia îmi va da un răspuns greșit?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Rezultatul obtinut va fi in proportie de peste 96 - 98% valid, valabil si corect fiindca testarea va fi efectuata dupa ce au trecut cel putin 21 de zile de la data la care a avut loc actul sexual intretinut in urma cu 3 saptamani. Rezultatul testarii iti va indica in mod cert daca exista sau lipseste hormonul de sarcina hCG in urina testata. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok, mulțumesc!?

1 răspuns: