| puff07 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon (Android ) si sunt in pana de idei. Pareri? Vreau un telefon bun, caruia sa.i tina si bateria.

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Depinde si ce buget detii. Mie telefoanele Samsung mi se par cele mai bune. Si sa stii ca la orice telefon care are android,nu prea tine bateria, deoarece are aplicatii multe.
Acum depinde si cat de mult il folosesti.
Eu am un Samsung cu android, si daca am netul conectat pe tot timpul zilei si dau mesaje multe, sau convorbiri telefonice, ma tine doar o zi!

| NotToday a răspuns:

Eu am Allview P5 si sunt multumit de el...

| rauloprisor123 a răspuns:

Eu recomand s4 ma uit cam 5 ore pe youtube si atunci ajunge pe la 15%.E foarte bun la performanta si are 13mp.Pret 1400-1500lei
Funda?