| CerealaCuOchi a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere (dpdv fizic, nu moral) aveti despre mine daca am 1, 70, 53 kg, 85 cm in bust, 87 in solduri, 65 in talie si 49 in coapse? Nu vreau raspunsuri de genul "fata conteaza" (dupa parerea mea nu am probleme cu ea) sau cu "ceea ce este in interior este important" stiu deja chestiile astea, dar vreau sa aflu si parerea voastra despre fizicul meu

18 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Esti ideal de perfecta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Esti o fata obisnuita, nimic iesit din comun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sincer să fiu, mie îmi plac fetele mai plinuțe, dar nu-ți fă probleme, mă sacrific.

| Sofer a răspuns:

Ai un fizic perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi de o trântă

Răspuns utilizator avertizat
| SasukeCS2 a răspuns:

Damn it girl! You are so f**king sexy!

| Lule a răspuns:

Ai un fizic de model. Si o forma a corpului de clepsidra fina.

| Crapumagician17 a răspuns:

Câți ani ai și de unde ești?

| CerealaCuOchi explică (pentru Crapumagician17):

Da mi msj cu varsta ta si ma mai gandeschappy

| Crapumagician17 a răspuns (pentru CerealaCuOchi):

Am 14

| Crapumagician17 a răspuns:

Nu știu cum sa dau mesaj pe TPU, sunt nou