| sunshine939 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca atunci cand refuz o cerere de prietenie pe facebook ce ii apare acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| Amaliagb a răspuns:

Depinde. daca dai not now. nu nu i apare, dar daca bifezi si "never" atunci da ii apare. Cand o sa se uite pe probilul tau nu o sa mai vada "friend request send" ci o sa vada din nou " add as friend ". sper ca ai inteleshappy

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nimic. Când trimiţi o cerere de prietenie cuiva, în colţul profilului ei/lui o să apară request sent ( ceva de genu). Dacă acea persoană refuză cererea o să vezi în colţ " sent request". Doar după diferenţa asta îţi v-a da seama

| ๒เคภςค a răspuns:

Nu ii apare nimic.Doar cand accepti prietenia ii apare!
funda?big grin

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Nu ii apare nimic. Dar cand intra pe pagina ta ii apare "Cerere trimisa" si isi da seama ca nu i-ai acceptat-o.

| memonelxd a răspuns:

Nu cred... dar putem aflabig grin daca vrei imi poti da numele tau si sa te adaug happy ce spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu