| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va cer si eu o parere... Am fost cu un baiat 7 luni si ne-am certat de curand pentru ca e prea gelos, nu ii convine nimic, ne-am certat si a dat in mine, mi-a vorbit foarte urat si acum ii pare foarte rau si regreta ce mi-a facut. Problema e ca eu il iubesc pe fostul meu prieten si imi place foarte mult de un baiat. E ok tipul, vorbeste frumos cu mine, e super glumet. Dar am vazut niste mesaje in telefonul lui cu alte fete...Am discutat cu el despre asta si mi-a spus ca vrea o relatie serioasa cu mine dar sa nu mai vorbesc cu fostul. Acum nu stiu ce sa fac. Pe cine sa aleg. Voi ce parere aveti? Multumesc!

9 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Al 2 lea. happy

| Xenya a răspuns:

DE CE sa te intorci la cel care te-a lovit, este gelos si iti vorbeste urat? Sunt o multime de baieti pe acest pamant! MARE GRIJA cu ce baieti intri in contact!

| Anutzssa a răspuns (pentru Xenya):

Nu ai inteles. A dat o singura data in mine si o singura data mi-a vb urat si acum regreta. Nu se intampla asta frecvent. Daia nu stiu ce sa fac

| Xenya a răspuns (pentru Anutzssa):

Daca a dat o data in tine sa fii sigura ca o sa se repete! O sa fie totul bine si frumos pana cand o sa se enerveze iar pentru cine stie ce...si iar o sa te jigneasca si iar o sa te loveasca! Mai vrei asta?

| December a răspuns:

Pai clar trebuie sa-l alegi pe ala gelos si care te loveste. E evident nu?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Ramai cu fostul tau prieten daca in iubesti...big grin

| Maryo1o1 a răspuns:

Fa ce iti zice inima pentru ca asta e cel mai bine pentru tine.Ascultati inima.

| Anutzssa a răspuns (pentru Maryo1o1):

M-am gandit la asta dar cand sunt cu fostul prieten vreau sa continui relatia cu el si cand sunt cu celalalt vreau sa imi fac o noua relatie.hee hee

| Viorel_Poczo_1995 a răspuns:

Pai eu zic sa nu mai ai ancredere an cel ce te-a lovit si sa al iei pe cel ce te iubesti mai mult acum e treaba ta ce alegibig grin