| ana09234 a întrebat:

Buna vreau sa va intreb ceva si sper sa ma puteti ajuta...Am 15 ani si am cunoscut vara trecuta un baiat care lui i-a placut de mine si mie nu mi-a placut de el mai precis l-am ignorat acum de cateva zile imi place mult de el dar el se comporta cu indiferenta a spus ca vrea sa ma rasplateasca cu acceasi moneda si nu ii mai pre place de mine ce sa fac sa ma placa din nou si sa nu ma mai ignore? fundita

3 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Nu fi fraiera, face asta ca pe urma sa faca orice vrea el cu tine, trateaza situatia cu dispret si fa-l tu pe el sclavul tau, asta daca ti mortis sa ai o relatie cu el, eu nu m-as baga cu oameni de genul asta

| temugin a răspuns:

Pai provoaca-l la o discutie intre doi oameni, nu intre doi copii!
bate-i cateva apropouri vagi, asa, ca de obicei asa suntem noi barbatii, imediat cedam! laughing

| IULY991 a răspuns:

Trebuie sa-i faci o propunere pe care nu o poate refuza! laughing