| krewooo a întrebat:

Vreau sa va intreb o problema mai intima. Marimea de 13, 5 cm este suficienta pentru intretinerea unui act sexual? ( aici ma refer la capacitatea de a introduce penisul in orificii, nu la datisfactie). E destul de lunga?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul are cel mai mare penis dintre mamifere desi dimensiuna ta e ok, dar clar conteaza marimea, asta o spune selectia sexuala, femeile au preferat masculi cu penis mare dar conteaza si cum arati ca degeaba o ai mare cand isi vine greata cand i vezi moaca

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Dintre mamifere?
Ai uitat de cal si de elefant bosswinking si astea tot mamifere suntwinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Scuze dintre primate

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o statistica privind marimea standard a penisului nici ca si lungime si/sau grosime a acestuia si cu atat mai putin care sa corespunda pentru anumite segmente de varsta. Insa pe baza masuratorlor efectuate in intreaga lume de catre echipe de cercetatori si specialisti la cererea firmelor producatoare de prezervative, a reiesit ca d.p.d.v. statistic barbatii sunt dotati diferit. Lungimea penisului variaza ca dimensiune in functie de areale/regiuni si/sau grupe de populatii, rasa, etc. Astfel a reiesit ca marimea medie a penisului barbatilor adulti din Romania care sunt activi sexual are valoarea de 12, 73 cm. In concluzie penisul tau are marime care este peste marimea medie si in mod sigur vei reusi sa satisfaci sexual minim 7-8 femei din 10 fiindca vaginul lor se va potrivi ''manusa'' cu penisul tau. Insa aceste valori trebuie considerate ca fiind relative si privite cu retinere fiindca totusi sunt/pot fi subiective si/sau pur orientative. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, este suficient pentru satisfactia maxima.

| alina2k18 a răspuns:

Clar e destul de lunga pentru ce vrei tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica Einstein o avea de doar 9 si nu si-a mai taiat venele. Asta arata ca cine are cap stie sa se foloseasca de ceea ce are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu Einstein era ăla care murise virgin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Din cate stiu eu doar Tesla si inca unu (am un lapsus) care l-am uitat pe moment au murit virgini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Newton. De el uitasem. Einstein a fost casatorit de 2 ori parca. Daca nu 3 laughing. Mare vagabont

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, da. Oare de ce de 3 ori? Hm!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ai sa crapi, sa nu uiti sa il intrebi daca il vezi. Nu ma intreba pe mine ca nu am de unde sa stiu laughing