| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o fata pe FB care ma cam atrage.Suntem la aceeasi scoala.Nici nu ne-am vorbit vreodata unul altuia.Ar fi cam ciudat sa ma duc la ea intr-o pauza si sa incep sa vorbesc cu ea.M-am gandit sa incep sa vorbesc cu ea pe facebook si dupa aia face to face.Dar nu stiu ce sa ii mai scriu dupa hei si ce faci. Spuneti-mi voi ce as putea vorbi cu ea.

O sa fie prima conversatie deci nu spuneti subiecte mai avansate.

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

O poti intreba orice, ce face in momentul ala, se joaca ce se joaca, asculta muzica ce muzica, filme ce filme? Roag-o sa-ti dea idei de jocuri sau ceva...Intreab-o de o cunostinta comuna, spune-i un banc...

| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma incearca si tu sa te imprietenesti cu ea apoi incepe sa vb mai discret si mai stiu eu poate va ve-ti cuplahappynorochappy