| bebik a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri plizz...:X :X :X kiss FUNDA

Răspuns Câştigător
| Keepitpink a răspuns:

Zambesk celor ce ma urasc,sa simta ura mea Zambesk celor pe care ii iubesti,sa simta dragostea mea.Iar daca vreodata cei pe care ii iubesc ma vor trada.zambesk sa simta indiferenta meahappy":X:X:X"
Sunt multumita sa aflu ca inca nu m`ai uitat batting eyelashes. K te descurci si ca nu te`ai mai schimbat happy ! love struck"
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Iar dk` am pierdut ceva inseamna ca nu mi-a trebuit .`;x"
nU tE eXpLiK nImAnUi[-x CiNe Te pLaCe:X Nu ArE nvOiE De ExPlIkTsII no talking iAr cInE Nu Te PlAcE phbbbbt oRiQm` Nu Le crede winking"
Nu` te` purta` urat` cu` ea` ca` e` mica` sh` nu` stie` ce` vrea` ! N`ai` cum` sa` te` plictisesti` . daca` stii` cum` s`o` iubesti` [:X]"
Inainte fetele gandeau cu InIma:X.dar cum baietzy nu au reushit sa treaca dinkolo de FoRme.s`au hotarat si fetele sa nu treaca dinkolo de.PoRtoFeLbig grin:

?Hey.Shi ca sa`tzi mai spun ceva. don't tell anyone.Taci si asculta:X.Mi`e dor de privirea ta:X.~*?"
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. dar suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seamatonguelaughing"
Cate s-au Spus.Cate s-au dus.nimic nu ma mai doare.Cu orice zii durerea devine uitarelove struck !"
.Vrei sa`tzi spun ce gandesc?!N`am cum sa te mint,dar stiihee heeSentimentele nu se spun.Se simttongue:*!? !"
E un fel de vagabond kre cand vrea.poate sa faca ce`si doreste cu inima mea.poate sa ma impace,si sa`mi faca pe plac.insa poate sa ma minta si sa`si faca de cap!:Xlaughing)."
Nu vreau sa te scuzi , nu incerca sa te'ascunzi.sti ca am fost candva jumatatea ta.sti ca nu puteai fara mine sa stai in inima ta oricand pot intra:X:X"
"Shi au fost momente in kre am fost gata sa renuntz la tot.Mi s'a zis ca n'o sa pot.E uite ca ink pot:p putini au inteles cu adevarat ce am in capwinkingRaman datoAre pentru ca stiu ce a insemnat:X !"

Ptr unii frumoasa, ptr. altzii urata , pentru. unii dulce , pentru. altzii copilaroasa , de unii iubita pentru. altzii nesuferita .de unii apreciata de altzii criticata .asa va fi mereu si asta snt EU winking"
".uN pRitEn buN.uN zAmbEt cUrAt.uN ceR seNin cand nOrii aU plect. uN gOl pErfEct iN uLtiMul miNut.eMoTzIa uNui nOu inCeput !"
E o fata cat se poate de obisnuita.Kre nu are nimic special .Are zile in kre parul ii sta ca naiba si zile in care arata EXTRAORDINAR :X"
"E faTa ce n`o poTzi uita. Ea nu stie cum e dragostea`, dar intr-o zi va invata si va fi doar a ta! Sexy de Sus Pana JoS ~O arde Dangerous"
Sunt Simpla .Dar Prea Complicata , Iubesc Dar Urask Iubirea .Sa nu'mi Faci Rau .Sunt Atat de Inofensiva Incat O Sa`ti Para Rau .:X"
"[E atat de Dulce cand o strangi la piept, asa de frumoasa cand tu ii zambesti, atat de fericita cand ii spoi ca o iubesti:X]"
Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul. Tu eshty doar personajul.Eu fac filmul winking"
Stii si u cum e sa tsii la cineva . Da partea nasoala e ca acel cineva nu prea tine la tine."
"Imi place viata si o traiesc asa cum e love struck Merg mai departe si trec peste orice ! Dumnezeu are grija de mine.Sa ma fereasca de oameni ca tine ! ``am †o† ce-mi doresc si po† sa s†rig. †3 iub3sc love struck"
EU glumesc.SI u CREZI.eu PROMIT.si U pierzi.TI'AS demonstra K pot SI fara TINE.dar DEOKMDATA stai PE langa MINE."
Celelalte fete o invidiaza ,si ii place,ea face special ca sa le atace love struck"
Zambeste iar si priveste putin . Orice pahar jumatate gol mereu e jumatate plin batting eyelashes"
"Acum cauTzi melodii sa`tzi aminteasca de noi`.iti pare rau, si mie, dar nu te mai vreau inapoihappy"
intelege odata am o viata mult prea ritmata . Nu ca nu incapi in ea ` . Dar deja e greu si-asa ` ! oh go on"
Eu am O viatSa RoZ. Si vreau un baiat Care Sa ma iubeaSca!Nu am nevOie de un gOlan Care Sa ma dezamageaSca,pentru Ca ei nu Se indragoStesC . au dOar impreSia Ca iubeSc. [!]"
este greu sa spui ce e imposibil,deoarece.visul de ieri.este speranta de azi.si realitatea de maine.""
Fii pur si simplu surd • Cand cineva iti spune ca nu-ti poti realiza visurile ! •""

Mi-am dat seama ca in viata este ca si la bal mascat . dupa ce toata lumea si-a scos masca, distractia se sfarseste .

Am ars ce-a mai ramas, zic doar cuvinte simple. Incerc sa-i fac sa inteleaga ca n-o sa ma schimbe!

Speranta inca nu s`a dus . Am lasat totul in urma mea fara niciun raspuns !

Iti va spune "te iubesc" Iar tu nu realizezi Tu arogant si fitos Intorci spatele si pleci .

NiciodaTa Nu SpuNe Niciodatha`. Nici IntotdeauNa`. Dar Spune`i ca il Iubesti Ca NiciodaTa Si Pentru totdeauNa

Degeaba Te` intorci.peste umar privesti.` degeaba ma strigi.am uitat cine esti`.sufletul meu` tu l`ai ranit` si a secat `

"- ochii mei de nu mai vor sa te priveasca , e vina ta ca i-ai facut sa te urasca !"

Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina !

Mesaj adaugat ulterior:
Ignora trecutul.Nu te gandi la viitor.Traieste prezentul.Esti doar un muritor.Ai o singura viata.Asta e tot ce conteaza!Filmul asta prost nu se mai deruleaza!

Si mi amintesc cum imi spunea : Ai incredere, va fi bine !

Un prieten este cineva care te stie pe dinafara si inca-i mai place ce vede

Sa stii sa lupti când vrei sa ai , sa nu regreti când pierzi sau dai , sa poti urca când altii te coboara , sa poti sa înduri când altii te înseala

"Ea e Singura` ;x ce pOate`;x`Sa`mi pr0mita . Sa ma minta ` . Ca `o sa treCem peste TOate`;x !

Maine va fi O nOua zi ,pOate ai greSit,pOate ai mintit.dar viata nu iti da mereu tOt.ceea ce ii ceRi!

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct!

Nenorocite La Propriu Nebune La Figurat, Irascibile Cateodata, Ironice De Placere, Ipocrite De La Mama Natura, Duse De Kand Ne Stim.

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile

at cand cazi;-s.eu.O sa t ajut sa t ridici.cand simtzi ca iti e greu.vOi fi mereu aici.cand tOata lumea.te va respinge.eu :.vOi fi aprOape d suflethul tau >;d -

Visul fetelor rebele, cu printi, printese si castele :-x!

Mesaj adaugat ulterior:
N`am nevoie de oricine ;-x .Am nevoie doar de cei care au nevoie de mine`;x

Tot ce poti sa faci acum e sa pierzi, daca tu nu sti când e timpul sa spui clar "da" sau "nu" .

Un prieten ce ma insoteste Prin clipele grele si confuze, Iar daca ma intorc si plec , Acest prieten ma va urma

Prieteniile` adevarate ` exista si` la Distanta` ;*`. Nu`ti lasa` sora d` Departe ` d0ar pentru o` ` Zdreantsa`

Fi sincer[].Tzi-e dorblushing am dreptate? Pt ca atunci când ai fost cu mne,am trecut prin toate!

Baieti ca tine gasesc peste tot ! Potsi sa pleci ma doare`n cot .Hai bye`bye ! Ramâi cu bine . P.S : Vezi ca intreaba târfele de tine `

Am pus ca pr0asta punct zilel0r senine . Shi din atâtzia Fraieri,te-am ales t0cmai pe tine .

Nu mai sunth trista.Recunosq` am fost.Si daq` vrei acum sa te intorci.Uita.N`are nici`un rost.

Ea Nu ma minte Ea nu Ma ranestee Ea ee Singuraa Caree ma iubestee

"•Tot ce ai auzit de noi stii ca nu e adevarat, hai lasa`ne pe noi sa.ti aratam cum suntem defapt •"

A Inceput Sa Zambeasca ` Mai Des , Iar Ei Int0rc Capul Plini ` De Interes . Ce ` a F0st Sau Nu In Trecut .Acum Ea ` A Uitat Demult ` !

Snt unele pers0ane care`mi raman mereu in suflet, 0ricat ar gresi `.

Nu miza pe faptu` ca odata m`ai facut sa plang ! '

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!

Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai.Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!

)orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

star.invat sa plang fara lakrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

starLe pui conditzii , la totzi care t vor
Uitete dar nu atinge , si uite-asa tu ii omori
Fermecator , ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine , la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza , Domnishoara care te-a dat peste cap !

starAi reaprins in mine spiritul de luptator
O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine
Parca secundele sunt ore...cand nu esti langa mine
Orele sunt zile, zilele sunt saptamani
Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini
Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta
Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data
Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul
Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul
Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot

starEsti cel mai frumos lucru ce l-am avut vreodata
As vrea sa ramenem asa, sa nu ne certam niciodata
Sper sa fie asa, exact cum zic eu,
Ca daca nu o sa ma supar pe Dumnezeu
Nu ne certam niciodata si-ti spun ca te iubesc
Tu esti cea care ma face tot timpul s-o doresc
Parte din inima si sufletul meu
Tu vei reprezenta toata viata mereu
Pentru noi doi banii n-au fost o valoare
Sa stii ca te iubesc din suflet, oare
Dumnezeu mi te-a trimis in fata ?
Ca daca da ii dau a mea viata
Cum te porti, cum arati si cum razi tu la mine
Zambetul tau imi da fiori si asta o stii bine
Iubito, insa cu tine tot e ca un vis
Si atunci cand vorbesc cu tine ma simt ca-n paradis
Eu n-am avut parte pana acum de cineva ca tine
Lumea asta pentru mine se transforma in bine
Cu toate astea tu stii cel mai bine
Ca orice as face eu vin tot la tine
Orice s-ar intampla eu pe tine te iubesc
Tu esti femeia mea si fara tine innebunesc
Cand ne trezim sa te simt langa mine
Si cand te lauzi, sa te lauzi doar cu mine

starEa a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

starSi decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

starZambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."
"Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rOg…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tOt PraFul Sa sE aLeaGa.;("

"Sh Va Plange Neincetat,dOrindu`sh s` Fi Uita.Leganandu`I Durerea O Stea,O Mangaie cU Raza Sa!:

5 răspunsuri:
| Adelina_3827 a răspuns:

Sunt foarte sexy.♥ ma scoti la un pepsi?:X

| Adelina_3827 a răspuns:

Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel.

| dianadiana2000 a răspuns:

Nu stiu ce gen da' uite
fuckin it's good, fuckin it's funny, all the people fuckin for money
sau:
WOW [:X]{:X}

| Daniel11_4073 a răspuns:

Sunt un ingeras nebun cand eu suflu iese fum

| Roxyss_9156 a răspuns:

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte.♥

E toamna. Si frunzele acopera fiecare cuvant.Si ne imbraca de parca-s camasi ce-au fost apretate de vant

cate promisiuni false nu ti-a facut? si de cate ori iti spuneai" de maine am sa-l uit"?

Spune cat de mult pozele cu voi le priveai si cate servetele pe seara consumai?

• prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stiu ca ti-am cerut prea mult. cum asi putea sa uit prima atingere.primul sarut

.Dar nu stii ca vreau macar o zi pana la apus.Sa regasim impreuna amintiri care s-au dus

orice ai face de tine nu poti fugi, e ca si cum te-ai privi in oglinda si te-ai minti. oriunde ai fi traieste clipa. nu sta. Ca e pacat sa pleci si sa nu lasi ceva in urma ta.

Esti glasul ce-l aud cand totul in jur a tacut, cand totul in jur a trecut.si poate n-o arat.Dar mi-ar fi mult mai greu, Daca asi ramane fara tine.Doar un simplu Eu

Fa-ti timp sa-ti amintesti ca imbatranesti, trec anii. Fa-ti timp sa vezi ca intre prieteni nu au loc si banii

• Trebuie sa fiu eu ca sa reusesc!

Pentru ca viata nu e nici roz,nici mov,nici verde.e o chestie asa,cu multe pete!

Ea te face sa-ti fie dor de clipa care inca nu a trecut.; x

Tu nu sti ce inseamna arta de a invinge Sa fi fierbinte chiar daca afara ninge.

Nu te mai uita, nu mai ai tu fraiere fata de ea. Cand era cu tine tacea, nu comenta. Uita.te acum, e cu totul alta.Pt. ca brunettele sunt speciale!

Exista adevaruri pe care trebuie sa le colorezi ca sa devina vizibile."

Pentru că eleganţza, impune respect

Si-ti vezi de treburi ca oricum viata merge-n suturi.Ai cazut.Te-ai ridicat.inveti noi moduri sa te scuturi.

Ea va fi cea care n-o sa-ti intoarca spatele.ia-o de mana si priviti cerul senin si ai sa simti ca ai primit tot ce-ti doreai pentru c-ai tras din greu ca sa le ai.

Zici ca nu se mai poate, ca le'ai vazut pe toate Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte

daca ti-e teama asculta-mi vocea ca te indruma si peste toate trecem impreuna. zambetul tau ca de copil nu se razbuna. ma face sa ma simt cea mai puternica cand te tin de mana!"

ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletul meu. suntem actori noi doi, jucam un rol ciudat cu scene pe care nu le-am mai repetat

Eu raman un timp langa tine sa gasim parcului rama. Deci ma vei gasi aici atat tïmp cat e toamna

As vrea sa nu te indepartezi prea mult Ura in tine sa n'o strangi Si as vrea sa stii ca la mine Vei avea mereu acel umar pe care sa plangi"

As vrea ca peste doi, trei ani sa imi apari in cale si sa-mi soptesti 'Aveai dreptate atunci cu vorbelea alea ale tale'.

Lumea e o scena.Viata e un act.Ai venit.Ai vazut.Ai plecat!

Hai sa-ti zic ceva. Esti cu mine sau impotriva mea

• La tot pasul sunt vorbe de rau si nu-mi pasă, in ciuda tuturor duc o viata frumoasă!

Am nevoie de-un minut ca sa-ti stric dimineata si de doua legate sa te fac sa-ti iei viata.

Ele mau invatat sa ma bucur de orice clipa din plin.indiferent de situatie; x.

O ador! Promit sa am cea mai mare grija de ea.

mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea.Si`si zicea`:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

Asta-i pentru cei care nu au vazut in prietenii afaceri!

El n-a uitat-o caci nu poate, dar e in zadar orice acum, el o viseaza-n orice noapte.

Fericirea nu sta in plic!

Mereu vei cauta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Toate lipsesc, vars o lacrima ca nu-i usor, unde-i copilaria mea **** ca mi-e dor!

M`ai copiat? Ce`ai rezolvat? O papusa cu o zreamta e greu de egalat!; x

Diferita! Nu poate fi comparata! Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata! Greu sa ajungi la ea.Firesc! Sunt multe ca ea dar nu toate stralucesc; x

Las totul in urma si mai trag un fum, ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum! =p~

Ai sa cauti zambetul meu in fiecare ea!; x

"Las-o sa cada,sa se raneasca,sa planga,sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca toti.ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste! "

Cu toate faptele.Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele!

Nu uita privirea mea, ca odata si odata o sa-ti fie dor de ea! "

Imi doresc sa obtin imposibilul si nu ma las pana nu o fac."

O masca de argint, un zambet Cuvinte goale mii si mii.Sa te iubesc nu-i greu deloc Eu tin la tine.tin cu foc!""

Daca u nu ma iubesti.O s`o faca altu.

^_^Mi'am bagat gandu`ntr`o cutie sa nu iasa:d^_^" puup

Ma vorbesc totzy de parca ma cunosk, fara sa stie cine sunt sau macar cine am fost!

Iti spo0n doar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!

Stiu cand sa rad, stiu cand sa fiu suparata, stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta

Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n-are nevoie de tine`!