| marafloroiu0000 a întrebat:

Buna,vreau si eu o părere, ieri am fost la iubitul meu, la început ne-am jucat puțin fara lenjerie pe noi(organele noastre s-au atins, dar atat), apoi am hotărât sa încercăm sa întreținem relații intime si el și-a pus prezervativ dar nu am reușit deoarece eram prea speriată si aveam si o durere cand încerca sa ma penetreze, tin sa mentionez ca am avut primul act sexual acum un an dar nici atunci nu am sangerat si nu a durat nimic mult timp.
Acum de dimineata am observat ca am o mica sangerare pe lenjerie, nu cat sa ma patez pe pantaloni dar observabila pe lenjerie.De la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Pata de care vorbesti este de la presupusul act sexual pe care l-ai avut cu iubitul tau.

4 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Acum la modul serios, daca suntem sinceri si obiectivi, tu de la ce crezi ca ar putea sa fie?

| marafloroiu0000 explică (pentru Floridori):

Poate pentru ca n am mai facut nimic de un an

Răspuns utilizator avertizat
| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ce faceti bai nebunilor