| membrugirl2010 a întrebat:

Vreau si eu un program de convertit filme in format de telefon, dar in care sa pun si subtitrarea. Multumesc, funda!happy

2 răspunsuri:
| dfcsb97 a răspuns:

Uite aici ai si video pas cu pas http://www.videotutorial.ro/? p=4349

| nashu40 a răspuns:

Any Video Converter e ideal pentru asa ceva. Are multe avantaje : e free, e usor de folosit, il poti seta in romana si, ce e cel mai important, poti converti orice format de fisiere.
Eu il folosesc cu succes de multa vreme, la clipurile pentru telefon, la descarcat de pe youtube etc.
Succes!