| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

vreau un cont pe metin2 ro lvl 30-40 dau in schimb un cont de GM pe serverul Greeny Metin2 Server PVP http://greenymt2.weebly.com/index.html
Serverul se hostaeza pe 20/21 :P
P/S dati un raspuns cu id de mess al dumneavoastra sau dati Un mesaj Privat.

6 răspunsuri:
| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD a răspuns:

Baga id meo : fynarualyna. Vezi ca am lv 43 am doar arma si armura arma +9 armura +8 pv 1500. Samanca buff.Am un scrol de schimbat sexul in inventar daca vrei poti sa il faci baiat. tongue ad vb pe mes XD

| MaBrein a răspuns:

Vreau si eu un cont metin2ro va rog frumos

| zEdwarDz a răspuns:

Am eu un cont de 68 pe Hydra are aura M4 iures M6 si izbitura M4 daca vrei da add la id:Edward_V98

| Jitaru_Andrew_1996 a răspuns:

Am eu de lvl 28 daca vrei

| Cristina_Nagy_1981 a răspuns:

Baga id meu stefandenis31 iti dau un cont de level 20 Are 6. 76000 Yang

| Flavius_Popescu_1998 a răspuns:

Bai nu mai cautati conturi de metin2 ro munciti si o sa le aveti