| haidranoid a întrebat:

Vreau un sfat.Eu mi-am facut o iubita de o saptamana, ea ma iubeste si eu tot. Insa problema e ca aseara fostul ei a venit la mine si a zis ca daca nu o parasesc am sa am probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

O sa va lase în pace, fata nu este un obiect, ea alege cu cine sa fie. Asta trebuie sa i explici și lui. Ca dacă tu nu vei fi cu ea, tot nu îl va alege pe el daca a luat decizia sa îl părăsească... Dacă va hartuieste reclamati l la politie, se va calma

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca fata aia nu-i propietate personala, iar daca mai apare odata, spune-i ca il vei raporta politiei pentru amenintari., eventual inregistreaza-l cu telefonul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu să îi răspunzi că dacă te mai caută, o să ai probleme cu el.

| Andreeush a răspuns:

Dar voi câți ani aveți?

| Sofer a răspuns:

Ce treaba mai are el de se baga frate? Sa o lase in pace.

| Alexandrionelu a răspuns:

Când te mai cauta, spune-i exact ce ți-a scris Plato mai jos: bătaia nu este o soluție, iubirea da.
Și dacă nu înțelege de vorba bună, iubeste-l și pe el, cel mai bine în anus, ca în gură mușcă.

| SimonaBubu a răspuns:

Daca o iubești cu adevărat pe iubita ta, lupți pentru ea.Prindel pe ala cu un grup de prieteni și dai o mama de bătaie sa nu mai știe de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SimonaBubu):

"Cu un grup de prieteni" - da, foarte masculin.
Deci sfatul tau de îmbărbătatare e: "fii o pi*dă"
Gen pisicutele de la PCH, care vin 30 vs 10 apoi se dau mari ultrasi. laughing

1. Bătaia nu e o solutie, e un ultim resort
2. Daca tot ajungi acolo, macar sa fie un numar egal de fiecare parte, gen 1v1, nu cu grupul vs un individ, pizdess style.
3. Totusi, bataia nu e o solutie demnă.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ajungem iar sa jignim femeile pentru ce fac bărbații. În orice caz femeile care recurg la violenta contra altor femei este într un nr mult mai mic fata de bărbați, și dacă ajung la asta eu nu am văzut sa fie 5 pe una, de regula sunt cazuri izolate când una sare la alta și cam asta e. Asta e stilul masculin de 5 contra 1 și mie mi se pare un stil las, mai bine ii zicem asa. Nu sunt de acord cu violenta nu duce la nimic bun. În unele situații dacă nu sunt alte scăpări pot înțelege asta, chiar și atunci când mai mulți apară pe unul dar sunt situații de evitat, exista legi care ne pot proteja

| OctavianSps a răspuns (pentru anonim_4396):

Fcsb-ist

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Deci ai spus exact ce am spus si eu. Eu am spus "da", iar tu m-ai contrazis spunand... "da". Ai vrut pur si simplu, asa.
Nu stiu ce femeie am jignit, dar ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bărbații dacă vad alți bărbați lași ii numesc pi... e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Tragic, într-adevăr.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

Pai da, cand te aperi, folosesti orice, bineînțeles.
Ea ii sugera sa-l asalteze cu gang-ul acum, cand ala doar a spus doua vorbe. Nu cred ca e, deocamdată, atat de serioasa situatia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianSps):

Mai bine mort

| SimonaBubu a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa se rezolva "smecherii". Bataia este rupta din rai.

| haidranoid explică:

Gata s-a rezolvat