| AlexXxDDD99 a întrebat:

acu 4 zile am avut un contact sexual neprotejat de maxim 4 minute, penisul nu era in erectie, decat pe jumatate, acum iubita mea sustine dureri in zona aceea usor in interior cu usturime la exterior. Este cazul sa ma sperii de o sarcina va rog sa raspundeti cat de repede puteti, dau fundita. Sustin ca am analizele la zi si nu am boli cu transmitere sexuala.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Durerile pe care ea le simte se pot datora din cauza unei răni pe colul uterin, era virgină? Poate si datorate dezvirginării, sau are o infectie urinară, trebca urmatoarele analize: 1) Control ginecologic, 2) Ecografie abdominală, si 3) Sumar de urină, dimineata la prima oră face pipi in recipientul cumpărat de la farmacie, primul jet de pipi il face in wc si restul il face in recipientul de analize, si se duce la medicul ei de familie si il duce in vederea analizei. Trebuie sa mearga la medicul de familie sa i dea trimitere pentru analize, trebuie sa aiba cu ea buletinul de identitate in original, si cardul de sanatate, ce varsta are prietena ta? Dar tu? Multă sănătate.

| AlexXxDDD99 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da era virgina, eu 17 ea 16

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexXxDDD99):

Mersi pentru fundă.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Iubita ta să meargă la ginecolog.
Și tu ar fi bine să mai faci un rând de analize.