| Driando a întrebat:

Bună ziua, acum 3 zile am intretinut relații sexuale neprotejate fără finalizare cu prietena mea iar ieri i-au apărut niște sangerari vaginale de culoare rozalie. E posibil ca procesul de nidatie sa se fi întâmplat deja sau sa fie doar o dereglare hormonala? Ciclul menstrual trebuie sa-i vina mâine. Mulțumesc mult în avans pentru ajutor.

5 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

I sa activat hornonul

| Sweetapple2 a răspuns (pentru Andrei258):

Ce e ala

| Andrei258 a răspuns (pentru Sweetapple2):

Aia ce activare?

| xutza a răspuns:

Ar putea fi un semn ca se apropie menstruatia...ea stie mai bine ce simptome are de obicei.
Totusi, incercati un test de sarcina ca sa scapati de teama unui bebe.
Bafta!

| Driando explică (pentru xutza):

Da asta a fost, semn ca ii începe menstruația.