| Harys_Haris_1990 a întrebat:

Acum o saptamana am întreținut relații sexuale cu o virgina cat si orale.Totul a fost neprotejat.
Dupa o saptamana fara sa mai intretinem relatii a aparut un cerc rosu pe capul penisului in jurul uretrei.
Credeti ca e ceva grav? Ce ar trebui sa fac?
Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acea ''afectiune'' va persista mai mult de 2-3 zile, in acel caz va trebui sa te prezinti la un cabinet/sectie de Urologie, unde in urma unei simple consultatii vizuale, medicul urolog iti poate oferi un raspuns avizat, profesionist si corect in acelasi timp. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la medic.

| GouDidodino a răspuns:

Iti mai creste o măciucă acolo

| Tolby a răspuns:

Poate e o simplă iritație. Cel mai bine este să mergi la un medic urolog!