| elina0103 a întrebat:

Acum o saptamana eu si prietenul meu (mentionez faptul ca nu am avut contact sexual cu penetrare) am avut cateva experiente sexuale (oral si petting). Noi suntem foarte precauti si ii spuneam sa isi spele mainile dupa ce se atingea si urma sa ma atinga pe mine deoarece cunoastem faptul ca lichidul preseminal contine si el spermatozoizi. Nu a avut loc niciun contact direct intre penisul sau si vaginul meu dar imi întârzie ciclul menstrual si suntem speriati. Mentionez faptul ca am 19 ani si nu am avut niciun contact sexual cu penetrare pana acum dar imi este frica de faptul ca din neatentie ceva a luat contact cu vaginul meu. Exista posibilitatea unei sarcini? Niciodată nu am avut un ciclu regulat dar de ceva vreme se reglase cat de cat. In momentul acesta, simptomele pe care le am sunt dureri musculare in zona uterina si alte spasme musculare generalizate (picioare si chiar brate), asemanatoare febrei musculare (nu am facut sport). Lichidul este apos, uneori alb si lipicios.
Tin sa mentionez faptul ca el nu a ejaculat, prezent era doar lichidul preejaculator. De asemenea, ciclul trebuia sa imi vina acum 3 zile.

Va multumesc

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un stress puternic de obicei poate intarzia ciclul si cu pana la 10 zile.

| mihai69 a răspuns:

Te panichezi degeaba.
Și nu e nevoie să întrebi de N ori.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să rămâi însărcinată.
Îți faci griji degeaba, având un ciclu neregulat nu e de mirare că ți-a întârziat un pic.

| Crackman a răspuns:

La 19 nu ai idee... nu ai nimic

| elaventurero a răspuns:

Data viitoare nu mai lasă băiatul neterminat... Macar un handjob la final e ok. părerea mea?