| JohnBmR a întrebat:

Am 13 ani, sunt clasa a 7-a, imi place foarte mult de o fata de clasa a 8-a, faza e ca multi baieti o plac, eu sunt un amic de-al ei, am fost in excurisie saptamana trecuta in care a venit si ea si un baiat o placea mult si ea l-a respins, adica pur si simplu i-a spus ca nu vrea o relatie. Eu tin foarte mult la ea si ea la mine, glumim mereu si ne intelegem f bine, credeti ca ar putea fi mai mult? Ma mai vad cu ea in alta excursie in octombrie, eu sunt mai grasut oleaca, dar fac orice ca sa ajung la ea, sfaturi va rog, numai la ea ma gandesc, arata bomba.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ai vrea si tu sa-i bagi degetelul putin, nu-i asa? Altceva nu vad ca i-ai putea baga, daca tot arata ca o bomba. Si ia pune! are forme?

| JohnBmR explică (pentru ywar):

Are forme extreme

| Clytia a răspuns:

Cel mai bine aștepți să crești. O cred și eu de ce nu vrea relație, e prea mică. La fel și tu

| mihaixxxx02 a răspuns:

Până când ia crește tu incearcă să slăbești (ca sa fii mai atragator) in rest ai rabdare, asa e cu fetele.
Toate vor veni la timpul lor, fiimereu prin preajma ei (in caz contrar vine altul si ti-o ia), câstigăi increderea... incet ia se va indragosti de tine