| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am 15 ani si am o prietena de 14, amandoi suntem foarte dezvoltati pentru varsta noastra iar prietena mea arata foarte bine. o si iubesc dar as vrea sa facem si...sex.inca nu am discutat acest subiect dar cum credeti ca ar trebui sa fac sa ma apropii indeajuns de ea cat sa putem discuta despre asta.sau daca discutam cum sa pun problema incat sa nu se supere rau pe mine daca refuza cu desavarsire.va multumesc

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-ti bate joc de ea. Inceperea vietii sexuale la 14 ani reprezinta pentru o femeie un mare handicap. Nu va fi om normal niciodata, va fi toata viata dependenta de ginecolog, va avea mereu probleme, pe la 30 de ani va trebui sa faca tot felul de investigatii invazive, dureroase. daca o iubesti, nu aduce nici macar vorba inca 3 ani jumatate-4.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu zic sa mai asteptati macar 3 ani, te-ai gandit ce v-ati face daca ea ar ramane, accidental insarcinata la varsta asta? Pentru ca se poate intampla, nici o metoda de contraceptie nu e sigura 100%.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ma la 14 ani?:O
. mai asteapta.pentru baieti n`ar fi o problema sa nu mai fie virgini la o varsta frageda.insa pentru fete e o problema

| Bii26 a răspuns:

...sex? la 14-15 ani?

ei bine poate ca tie ti se pare,, super cool''

dar poate ei ii se pare,, super scarbos''

mai asteapta si tu pana pe la 17-18 ani si poti sa incepi sa faci sexwinking

nu discuta acum despre subiectul asta ca... fata te va parasihee hee

| Fllly a răspuns:

Cand va ajunge pe la 16, 17 ani te va face sclavul ei sexual laughinglaughing)laughing)

| love156471 a răspuns:

Uite eu zic ca nu este bine ce faci. parerea mea ar fi sa nu te culci cu ea totus are doar 14 ani si mi.se pare foarte tampita ideea. eu zic sa nu ai propui acest lucru pentru ca sigur se va supara pe tine! mult succes

| hitler666 a răspuns:

Tu o tii ca prietena pentru ca o iubesti sau ca vrei sa faci sex cu ea?

| alin17 a răspuns:

O fi prietena ta dezvoltata fizic dar psihic? straight face
Eu zic sa mai astepti