| adriantommy88 a întrebat:

Am 29 de ani si sunt atras de fetele foarte tinere pana in 18 -20 de ani. Cand am fost mai tanar copil pot zice nu stiam cum sa fac sa am o fata desi au fost cateva care sau dat la mine la propriu dar cum nu stiam ce sa fac si aveam asa indoieli in privinta feteleor nu le-am bagat in seama si le-am pierdut. Acum de cativa ani am invatat ce trebuie am avut si ceva experienta sexuala cu o femeie da nu reusesc sa conving pe genul de fete care ma atrag si le doresc sa imi fie iubita Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

Daca tot iti plac astea mai mici poti sa incepi cu cele de 13 sau 14 ani fiindca sunt mai usor de ademenit, apoi daca nu vor sex le vei lega tot la fel de usor de vreun calorifer si partea cea mai buna e ca si cresc isi schimba forma deci vei avea si de 18 -20 de ani. Treaba asta se cheama afacere pe temen lung.

| adriantommy88 explică (pentru Alecu_Sorin_1995):

Nu vreau sa imi bat joc de fete nici nu mam mai dus la curve vreau sa iau una de treaba din care imi place si sa raman cu ea sa ne casatorim sa am si copilas cu ea ca asta imi doresc mult asta ar fi ideal. Multumesc pentru raspuns.

| mxg a răspuns (pentru Alecu_Sorin_1995):

Nu-i da idei. Poate o sa-l vedem la stirile de la ora 17. :-))

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DE ce anumete atrga fetele cu 10-11 ani mai mici ca tine? ce anume te atrage la ele?

| adriantommy88 explică (pentru Violleta2022):

Corpul lor pielea lor foarte tanara asta e le doresc mai mult decat sa zicem una de varsta mea.

| adriantommy88 explică (pentru Violleta2022):

Pai corpul in general ma atrage In general toate au o silueta exact cum imi place slabute si cu piele foarte atragatoare la vedere, ca sunt foarte tinere si reaiitatea este ca tinerele pana in varsta asta au acea naturalete minunata si le doresc precum aerul care il respir. As vrea sa fie si virgina dar nu stiu deci asta ar fi ideal dar depinde de situatue cred ca as mai lasa din pretenti Multumesc pentru interes happy

| Kira5854 a răspuns:

1. Nu gasesti fete de 18 ani virgine si in niciun caz una care vrea un tip de 29 de ani
2. Ca sa iubesti o persoana nu trebuie sa indeplineasca criterii ci doar sa o iubesti indiferent de varsta, experienta secuala, etc.

| adriantommy88 explică (pentru Kira5854):

Eu am cerut sfaturi si solutii nu raspunsuri negative. Eu asta imi doresc e dreptul meu cum si cu cine sa fiu impreuna. Pai sunt virgine si de 26 dar daca nu ma atrag si cum doresc sa fie cu mine permanent sa ne casatorim si ce imi doresc e sa am si copil.nu ma bag asa sa fac ca ticalosii sau sa imi bat joc. Eu am inima in mine pun suflet nu sunt tradator. As da multe ex de barbati de varsta mea care sau luat cu fete de 17 -18 ani au copii si inca sunt impreuna. Pai eu nu ma iau dupa trenduri cum ca sa fac asa si sa iau asa. iubesc ce imi place ce ma atrage si nu imi pierd speranta ca asta conteaza la mine. Cand o sa scrii raspunsuri.care m-ar ajuta o sa apreciez.

| adriantommy88 explică (pentru Kira5854):

Vreau solutii raspunsuri care sa ma ajute dar tu ce ai scris nu ma ajuta deloc e inacceptabil pentru mine de aceea acest raspuns il respinng Stiu fete de 17-18 ani care sau luat cu barbati de 30 de ani si au facut copii sunt impreuna si acum deci se poate. Eu fac ce doresc daca astea ma atrag cu acestea vreau sa fiu sa iubesc sa imi satisfac placerile impreuna cu ea cate zile o sa traiesc. Si nu vreau numai astea ci si sa am si copilas cu o fata care mi-a doresc ca asta e o dorinta mare a mea. Eu nu imi pierd speranta sunt hotarat sa am sa fiu cu cine imi doresc ce imi face placere daca s-a putut la altii se va putea si la mine. O sa lupt sa am totul si nu imi pasa de negativismul altora in legatura cu ce imi doresc. Cand vei avea raspunsuri care ma vor ajuta o sa apreciez.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Cei drept este ca fetele de 18-20 de ani arata bine laughing)
Asa ca du-te si agata una.

| adriantommy88 explică (pentru OrbulCuVedere):

Oh da asta e de stiut si inca un motiv ar fi ca imi doresc sa fie si virgina ca daca as fi primul ei partener as vrea sa o iubesc sa o iau si de sotie. Asa as dori astea imi sunt dorintele.

| adriantommy88 explică (pentru OrbulCuVedere):

Asta incerc de mult timp dar uite ca e greu sa conving si de aceea caut solutii. Multumesc pentru raspuns si interes.