| Nina74 a întrebat:

Buna ziua! Am avut menstruatie pe 1 mai pana pe 4 mai toate contactele protejate si am o menstruatie neregulată luna aceasta trebuie să am menstruatie de 2 ori! Astept dar vad ca inca nu apare!

Răspuns Câştigător
| alexandraionela1234 a răspuns:

Mai așteaptă câteva zile, daca nu iti vine e posibil sa fii răcită sau ceva. fa ti o baie fierbinte, sau daca ai cada stai in apa cat suporți tu de fierbinte. daca nu o sa ti vina nici asa. ai vreo infecție si mai bine te duci la un medic ginecolog