| Mihaicristea22 a întrebat:

Bună ziua!
Am făcut sex protejat cu prietena mea si cand am scos penisul din vagin pentru ultima oara am observat ca prezervativul era rupt.
Tin sa precizez ca nu am ejaculat, in prezervativ era doar niste lichid preejaculator și ca fata era in ultima zi de ciclu, adica inca mai avea foarte puțin sange. Ovulația a început la 7 zile dupa actul sexual.
Imi puteți spune daca poate rămâne însărcinată? Nu stiu ce sa fac. Va rog.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu este posibil sa rămână gravidă.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Stai calm șansele sunt mici

Răspuns utilizator avertizat
| Stonehard a răspuns:

Șansele sunt mici, însă data viitoare cumpără prezervative de calitate. Nu te zgârci... Durex sunt cele mai bune.