| anonim_4396 a întrebat:

Am întreținut o relație sexuala protejat și a fost în regula și el nu a ejaculat. Înainte de partida a atins fără protecție și a băgat puțin capul, neejaculand, a spus sa stau calma, dar am observat un fel de gelatina, dar nu de la el, a spus ca nu avea cum sa își dea drumul asa repede și dacă de abia a atins și ca era de la mine, cum am fost excitanta, nu are cum sa își dea drumul pentru ca nu am simțit nici eu și nici el, deci era de la mine. Ultima menstruație a fost de pe 20 ianuarie pana în 24 ianuarie... Acum ar trebui sa mi vina și îmi e frica ca presimt ca nu imi va veni... Imi e foarte frica. Sunt minoraaa, nu îmi doresc o sarcina acum, ma puteți ajuta, va rog. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristianaMaria a răspuns:

laughing am trecut si eu prin asta.in primul rand nu poti ramane insarcinata atat de usor.baiatul nu a ejaculat, nici un baiat nu ejaculeaza in 2 secunde sa fim seriosi.ca sa ramai tu insarcinata trebuia sa intre, nu asa ca te atinge pe exterior.de speriata, de stres probabil, se poate sa nu iti vina ciclul.eu am facut identic ca tine cu prietenul meu si de stresata ce am fost, mi-a intarziat trei saptamani.am mers la ginecolog si mi-a dat o pastila care mi-a provocat ciclul in ziua in care am luat pastila.
sunt femei care se chinuie enorm sa ramana gravide, e cale lunga sa ajunga un spermatozoid la ovul, trebuie sa intre penisul in vagin plus ca multi dintre spermatozoizi mor pe drum. daca nu e in mediu umed, in mucus, ei nici nu se pot deplasa, mor pe piele.tot ce e pe piele, chit ca ajunge pe labii e safe, nu ti se intampla nimic, crede-ma.dar ai grija... daca nu e partener stabil, iti faci rau.si eu am facut ca tine si regeret pentru ca multe lucruri le am aflat dupa.inafara de sarcina care crede-ma e cel mai minor lucru, poti lua boli si cea mai rea e cancerul de col uterin. unii barbati care au intretinut relatii sexuale cu mai multe femei, pot lua de la cele care au, virusul hpv. exista tulpini ale virusului care au risc mare de producere a cancerlui de col la femei.virusul se ia si prin contac cu pielea doar, sa se atinga organele genitale.se ia si cu prezervativ uneori, se gaseste si in gura pentru ca e mediu ca in vagin.nu te juca, nu iti risca viata si sanatatea pentru niste porcarii.asa am facut si eu si regret.sa iti faci anual papanicolau.acolo verifici daca ai virusul si daca produce schimbari in col. oamenii sunt orbti cu sarcinile astea dar ei nu vad ca suntem pe primul sau primele locuri din europa cu cancerul de col uterin la femei si pun pariu ca nici jumtatate din populatie nu stie nimic despre cum se face si despre virusul hpv

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca asta prosteasca cu penisul fara protectie, iti va aduce o sarcina foarte curand.
Constat ca ai postate intrebari similare si nu poti pricepe ca penisul barbatului, elimina involuntar un lichid preejaculator, la doar cateva secunde dupa ce-l introduce in vagin.
Daca baiatul s-a masturbat cu cateva ore inainte sa vina la tine, sau a-ti avut mai multe partide sexuale, iar tu esti in perioada fertila, sansele sa ramai insarcinata, sunt foarte mari.
Tu nu ar trebui sa ai sex deloc, la 15 ani. Esti mult prea mica sa-ti distrugi corpul si viitorul.

| Emilian65 a răspuns:

Cum ti-a venit menstruatia intre 20-24 ianuarie cand astazi suntem in 16 ianuarie 2019?

| Inutarh a răspuns (pentru Emilian65):

Ups, decembrie am vrut sa spun, scuze

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Daca nu a ejaculat poti sa stai linistita ca nu esti insarcinata atata timp cat v-ati protejat dar ca sa fii sigura iti recomand sa iti cumperi un test de sarcina.

| Inutarh a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Dar după ce am explicat, ce crezi? Ca pot fi?

| debarasator63 a răspuns:

Un medic ginecolog te poate ajuta. Iti trebuie un pic de curaj sa mergi. Bafta, iti tin pumnii.

| Inutarh a răspuns (pentru debarasator63):

Sunt minora. Si părinții nu trebuie sa afle. Dacă testul spune ca sunt. Ce fac? crying

| debarasator63 a răspuns (pentru Inutarh):

Faci ce-ti dicteaza constiinta, dar ai nevoie de sprijinul prietenilor tai cei mai buni.

| Inutarh a răspuns (pentru debarasator63):

Eu nu vreau sa afle parintii

| Inutarh a răspuns (pentru debarasator63):

Eu nu vreau sa afle parintii. Am sprijinul prietenilor cei mai buni.

| Stela_Mihaela_1968 a răspuns:

Un test de sarcina te_ar putea ajuta.Se găsesc în orice farmacie