| Simona1272 a întrebat:

Am intretinut relatii intime de mai multe ori cu iubitul meu, consider ca am un himen elastic a treia oara mi.a curs sange si a durut, dupa care nu a mai durut.Insa iar astazi mi.a curs sange si cand ma uit in oglinda vad 2 gauri despartite de ceva putin mai gros roz.O sa mai imi curga sange? De ce s-a inramplat aceste lucruri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doua gauri vezi acolo, ai doua vaginuri acum coooooooooool

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ''pasarica'' ta este prevazuta din nastere cu un himen de tip septat adica pielita/membrana se prezinta sub forma unui sept/pod de-a curmezisul orificiului vaginului.care imparte gaura/orificiul vaginal pe verticala in 2 jumatati. Exista o destul de mica posibilitate ca sa mai apara sangerari si in timpul urmatoarelor cateva penetrari, insa aceasta posibilitate este conditionata atat de amploarea deflorarii cat si a gradului de afectare a himenului in present. Multa sanatate! http://www.i-medic.ro/......-himenului

| alina2k18 a răspuns:

Gauri despartite?
Ahhahhahha
S-au certat laughing