| Carmen099 a întrebat:

Bună ziua! Am luat timp de 3 luni karissa, le-am întrerupt luna asta, însă menstruația mi-a întârziat până acum 6 zile, din ce m-am documentat cred ca e din cauza pilulelor, ce părere aveți? Poate întârzia atât? As dori păreri serioase!

1 răspuns:
| Zero?apteOpt a răspuns:

Bună! Și mie când le-am întrerupt mi-a întârziat (ba chiar f mult...) Ma speriasem de vreo sarcina ceva, dar când am fost la medic a zis ca e perfect normal sa se întâmple asta.