| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
Am cunoscut o fata ce lucra intr-un loc frecventat de mine. Fata e super inteligenta.E genul de fata cu care chiar ai ce vorbi.Am abordat diferite subiecte cu ea.In ultimele 2 zile de munca ale sale ea a facut niste gesturi din care se inteleg ca ea ar vrea mai mult decat o relatie de amicitie.Ei bine dupa ce a plecat de la locul de munca am gasit-o pe internet, am discutat diverse subiecte si cam la a 3a discutie m-a intrebat direct "cand ma scoti in oras".Ei bine i-am luat numarul de telefon si a ramas sa o sun zilele urmatoare.Sincer sa fiu eu as dori doar o aventura cu ea. Sper ca ea doreste acelasi lucru.As dori niste sfaturi la intalnirea ce va avea loc care sa ma ajute sa duc discutia in acea directie.Adica doar o aventura.Mersi anticipat si va doresc o zi superba!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai invita fata in oras si dezbateti problema, poate si ea vrea doar o aventura

caramela
| caramela a răspuns:

Pai decat sa o amagesti si sa ii dai sperante ca doresti o relatie, ii zici de la bun inceput. vreau aventura fara obligatii, atunci si ea va sti ce are de facut.
O zi frumoasa sa aihappy

| TheAce a răspuns:

Lucrurile astea vin natural. In general toata lumea asta cauta, aventuri. Drept urmare, nu o du la film. Du-o intr-un loc mai..interesant, fii cat mai spontan.

| nika971 a răspuns:

Dac vrei o aventura atunci spune-i poate ea vrea o relatie destul de serioasa nu trebuie sa te jocu ncu suntimentele unui femei
bafta!