| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare care ma macina,am facut petting cu prietena mea care era in penultima zi de ciclu,eu am ejaculat pe fundul el,ea avea lenjeria pe ea si dupa i-a venit foarte tare ciclul, dupa incident ia mai venit doar putin ca era pe terminate cateva picaturi maronii, dar ca acestea au mai durat 2 zile ...credeti ca poate fi gravida? Adica a ramas avand in vedere ca ii venise tare dupa, ajutor dau funda

1 răspuns:
| XxBlueRosexX a răspuns:

In timpul ciclului o fata nu poate sa ramana insarcinata adica sansele sunt foarte mici 1% sau nule deoarece ovului e mort iar acele pete maronii sunt asa pentru ca era e terminate deci daca ai eaculat pe lenjerie nu are cum din moment ce nu a intrat sperma in vagin, nu e asa usor ca o fata sa ramana insarcinata decat in unele cazuri cand nu are grija...deci stai linistit ca nu o sa fi taticwinking