| Undercover1337 a întrebat:

Am o întrebare.
Mă uit după o fată la sală și a observat că mă uit la ea și acum se uită și ea la mine, de ceva timp. Oare mă place și ea? Nu ne cunoaștem, nici nu am vorbit vreodată. Mă uit după ea de vreo 2 săptămâni și după 2-3 zile și ea începuse să se uite după mine, am prins-o când se uita la mine. Gen, eu mă uit la ea și ea întoarce capul. Când nu mă uit eu la ea, ea se uită la mine. Trece pe lângă mine, când apar în preajma ei, vorbește tare, râde tare. Ce înseamnă asta?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de salutat, de ce nu o saluti?

| Undercover1337 explică (pentru Violleta2022):

Pare prea ciudat și în același timp și mecanic..Trebuie să aibă legătură când o salut. big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Undercover1337):

Bineinteles ca are o lagatura, imensa chiar.
Eu personal, am avut intotdeauna o problema cu prostii care nu saluta, ca atare, dupa 2-3 dati cand au trecut pe langa mine si nu au salutat, le-am intors spatele si i-am ignorat complet, considerandu-i total idioti.
Nu asa se castiga o fata!
Lipsa de educatie este prima care cucereste o fata, zambetul, salurul, bunul simt...ca de nu-l ai, ai pierdut din start.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca incearca sa-ti dea de inteles ca te-a remarcat pe tine din grupul de baieti si prin comportamentul manifestat, ea spera ca tu la randul tau sa actionezi ca un adevarat ''barbat'' curajos care nu vrea sa moara cu ''samanta-n''... ooua. laughing

| Undercover1337 explică (pentru corbulalbrosu):

Hmm..ai și tu dreptatea ta. Un răspuns dur dar în același timp și amuzant. Mersi pentru ajutor!

| cristimihailov a răspuns:

Inseamna ca esti pampalau ca nu ai bagat-o inca in seama.

E corect ce zic?

| Undercover1337 explică (pentru cristimihailov):

Nu, nu sunt pămpălău, chiar sunt destul de tupeist. Dar vreau să știu dacă măcar mă simpatizează. Sau doar se uită că nu știe de ce mă uit la ea. Aștept în continuare răspunsuri. Dau fundă la cel mai bun răspuns! O zi bună vă doresc.

| Clytia a răspuns:

După acțiunile sale pe care le-ai descris, pare să fie atrasă de fizicul tău. E vorba de o atracție fizică la voi. Însă, până nu vei discuta cu ea, nu ai de unde să știi dacă îți place cu adevărat. Așa că... Mult noroc! happy

| Undercover1337 explică (pentru Clytia):

Ai mare dreptate. Dar nu prea sunt sigur că mă place..deoarece este foarte frumoasă, să-ți dau cateva indicii să ți-o imaginezi. Blondă, parul frumos, ochii frumoși, e bombă. fund, țâțe, etc. Și gen, sunt în sală mai mulți băieți frumoși față de mine, și de ce s-ar uita la mine când poate să-și aleagă cel mai frumos băiat!? Te salut Clytia, mai aștept răspunsuri de încurajare, dar să fie sincere.

| Clytia a răspuns (pentru Undercover1337):

Să știi că nu numai frumusețea contează. Poate să fie el super frumos, să aibă un fizic de invidiat, dar comportamentul și personalitatea să lase de dorit...
O fată cucerești prin modul în care îi vorbești, prin gesturile tale, prin atenția, grija și încrederea pe care i-o porți. Deci, încercă să te bagi în vorbă cu ea, nu ai nimic de pierdut! Ai încredere în tine și lasă-i pe ceilalți.

| Undercover1337 explică (pentru Clytia):

Ultimul care îmi răspunde cu o părere despre ce am întrebat, primește fundă!

| Ely1234567 a răspuns:

Vorbește cu ea doar asa vei afla... Poate te place.

| NicuDeLa1Mai a răspuns:

Scuze ca am raspuns cam tarziu, dar faptul ca a inceput sa se uite la tine abia dupa ce a observat ca tu te uiti la ea poate insemna faptul ca ea nu credea ca are sanse cu tine si ca acum te inspecteaza, iar faptul ca rade cand trece pe langa tine poate insemna ca vrea sa isi arate cea mai frumoasa parte a sa si incearca sa te atraga, dar incearca totusi sa gandesti si cu celalalt cap happy