| Gabidan2000 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi. Este normal ca după un act sexual sa simți putina durere cand apeși sau atingi corpul penisului? Nu glandul, ci corpul lui. Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In unele situatii si mai ales dupa un sex indelungat poate sa apara senzatie de disconfort neplacut in momentul sau in cazul in care plua nu este ''manevrata'' cu suficienta atentie sau tandrete. big grin

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Pe cap este normal sa simti durere dupa 2-3-4 numere, dar pe corp in nici-un caz nu este normal, trebuie sa consulti un specialist.