| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Am o problema. eu si iubita mea "ne-am jucat". Si mai exact, mi-am frecat penisul de vaginul ei si uneori am mai pus-o si pe marginea vaginului. (Ea este virgina). Cand m-am ridicat de pe ea, initial am fost uscat, doar ea uda, apoi am simtit si eu ca vine acea picatura. Problema e ca astazi e a 3a zi de cand ii intarzie ciclul. Mentionez ca nu il are regulat si totodata a trecut printr-o perioada de stres acum vreo 2-3 saptamani cu examenele. Poate ramane insarcinata? Va rog mult, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a fost penetrare și ejaculare în vagin
, nu poate sa fie gravidă.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate, dar nu e cazul acum.
A! Şi vezi că nici vitgină nu mai e...

| ClaudiuDovletiu explică (pentru mihai69):

Pai da dar nu a curs sange sau ceva. doar am pus-o pe gaura asa. nu a intrat. Ciclul ei e neregulat si azi e a 3 a zi de cand nu i-a venit. sa imi fac griji?

| mihai69 a răspuns (pentru ClaudiuDovletiu):

Nu trebuie să intre sau să curgă sânge; chiar și în joacă, ceea ce ați făcut voi tot sex se cheamă. Iar o fată care face sex NU mai poate fi numită virgină. Chiar dacă o mai fi având himenul intact.
Griji încă nu ai de ce să-ți faci, cu excepția faptului că amândoi vă apucați de sex fără să aveți habar ce și cum...

| ClaudiuDovletiu explică (pentru ClaudiuDovletiu):

Deci nu a ramas nu? O fi de la stres, de la oboseala, nu?

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă are cicclu neregulat cum ştii că i-a întârziat 3 zile? Un ciclu neregulat tocmai asta presupune: imposibilitatea precizării cu exactitate a apariţiei menstruatiei.