| Ana287 a întrebat:

am si eu o curiozitate, mi-a venit o picătura de sânge pe chiloți, e posibil sa fiu însărcinată? Țin sa va anunț ca am făcut sex doar neprotejat si si-a dat si drumul de mai multe ori. Eu sper sa fiu însărcinată, ne dorim asta foarte mult atât eu cât si el

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in conditiile prezentate si precizate se prea poate sa fi ramas insarcinata si acea picatura de sange sa reprezinte asa numita sangerare de nidatie, fiindca atunci cand exista/se produce sangerarea de nidatie/implantare a ovulului fecundat in endometru, sangerarea se manifesta cam la fel/in acest mod. SanatatE!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fii gravida.

| HadesSs a răspuns:

Cel mai bine faceti un test sa vedeti cum stati daca au trecut 21 de zile. Pentru o mai buna calitate a spermei, sexul se face la doua zile asa recomanda doctorul.

| andreimugurel a răspuns:

Eu zic ca ai tripleti ndar eu zic ca e mai bine sa ai 4