| Mariuss29 a întrebat:

Bună ziua! Am și eu o întrebare.
Am 24 de ani și sunt atras de femeile mature (milf 35-40 de ani sau poate chiar peste). Vreau in primul rand sa va întreb dacă este normal și în al doilea rand daca exista vreun site / aplicație expre pentru asa ceva. Adică ma refer la ceva diferit fata de tinder și etc.

Mulțumesc

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu prea mi se pare normal, pentru ca din punctul meu de vedere o femeie la 35-40 de ani nu are cum sa fie vreodata la fel de frumoasa cum era la 20 de ani, dar acum depinde si de ce anume te atrage pe tine la o femeie. De site sau aplicatie nu stiu, dar cred ca le poti aborda oriunde, iar daca e vreuna in cautare de "morcov tanar", poate te lipesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Da, este cat se poate de firesc să fie așa!

Cum sa nu apreciezi o femeie care arată superb la o vârstă înaintată și de unde mai pui și că are o experiență vastă de viață, mai și inteligentă și așa mai departe?happy

Despre matrimoniale, ți-as recomanda badoo.

Succes!

| Den1sa a răspuns:

E normal, ar fi anormal sa iti placa barbatii de 50 ani, dar asa esti ok

| Violleta2022 a răspuns (pentru Den1sa):

Nu inteleg de ce continui sa dai raspunzi adultilor daca tu ai 12-13 ani si esti incapabila sa intelegi intrebarea, pusa de un adult de 24 de ani.
Barbatul asta a spus ca-i plac femeile mature de 35-40 de ani si tu-i raspunzi ca-i normal sa-i placa barbatii de 50?
O dumnezeule, chiar nu esti capabila sa gandesti inainte de a scoate asemena prostii pe gurita?

"acum 2 ore | Den1sa a răspuns:
E normal, ar fi anormal sa iti placa barbatii de 50 ani, dar asa esti ok"

| Den1sa a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu cred ca ai citit foarte bine ceea ce am scris

| Mariuss29 explică:

Eu cred ca fac fata.

| Mariuss29 explică:

Pe lângă asta. Eu am întrebat altceva. Ma rog. Mulțumesc oricum.