| Chris98764 a întrebat:

Am si eu o intrebare..am facut sex cu iubita mea 4 numere si dupa fiecare numar am ejaculat doar in prezervativ, toate raporturile sexuale au fost protejate si ejacularea doar in prezervativ, mentionez ca ejaculam afara din ea, nu eram cu penisul in vagin cand ejaculam. Si mi-a spus ca pe 21 trebuie sa ii vina ciclul, imi puteti spune daca a ramas gravida?

Răspuns Câştigător
| gi4284 a răspuns:

Din moment ce ai specificat în amănunt ca ai ejaculat chiar de 4 ori în amărâtul ăla de prezervativ sau posibil au fost mai multe....Cum sa rămână? Se numește cumva Maria? și se împlinește din nou profeția de acum 2018 ani?
Nu e ca și cum micii tai războinici din prezervativ au fost ținuți într o levitație pana la intrarea n vagin

| Chris98764 explică (pentru gi4284):

Pai asta este si ideea...pentru ca i-am explicat de 100de ori ca nu are cum sa ramana gravida daca am ejaculat doar in prezervativ si ea iesise din penis
...eu nu mai inteleg. zici ca este nebuna si nu pricepe...

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

21 e maine... va panicati in avans?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca toate partidele sexuale au fost protejate, nu exista risc de sarcina.
Ciclul menstrual poate intarzia 3-4 cateva zile, chiar in mod normal, dar nu cred ca-i cazul sa va panicati, ca azi este abia 20 iulie.

| Chris98764 explică (pentru Violleta2022):

Trebuie sa ii vina maine, man. Asta a fost acum 2 saptamani, maine pe 21 urmeaza sa ii vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

20 iunie*

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, "iunie" happy

| Emilian65 a răspuns:

Dacă actele sexuale au fost protejate, șansele iubita ta nu poate fi gravida.

| Anonima283 a răspuns:

Exista un risc fiind la ovulatie. Faceti un test de sarcina peste 2 saptamani! Multa sanatate.