| Chris98764 a întrebat:

Am si eu o intrebare..am facut sex cu iubita mea 4 numere si dupa fiecare numar am ejaculat doar in prezervativ, toate raporturile sexuale au fost protejate si ejacularea doar in prezervativ, mentionez ca ejaculam afara din ea, nu eram cu penisul in vagin cand ejaculam. Si astazi pe 21 iunie trebuia sa ii vina ciclul insa nu ia venit..imi puteti spune daca exista sanse sa fii ramas gravida?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Sanse egale cu 0 sa fie gravida.
Probabil are ciclu neregulat sau pur si simplu ii intarzie de data asta din diferite motive.
PS: 4 numere? wow :Owinking

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat absolut toate partidele au fost protejate cu prezervativ, de la cap la coada si nu ti-ai introdus penisul nici macar odata, fara prezervativ pe el, nu sunt sanse de sarcina.

| Chris98764 explică (pentru Violleta2022):

Exact...dar voiam sa stiu oare de ce ii intarzie..sau nu ii vine? Ca nu am bagat-o niciodata fara prezervativ...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Chris98764):

Ciclu poate sa intarzie cateva zile, fara motiv.
Deci, pentru urmatoarele 2-3 zile, sa nu-si faca probleme, sa mai astepte!

| ioanabeldean a răspuns:

Nici un fel de sansa, daca tot timpul te-ai protejat, iar penisul nu a fost in vagin in perioada ejacularii