| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua! Am si eu o întrebare: de ce filmele pentru adulți sunt numai pentru baieți? Din ce motive?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie pe generic ca sunt doar pentru baieti?

| Adry05 a răspuns:

Asta de unde ai mai scos-o?

| Liviu a răspuns:

Exista 2 categorii de femei.
Cele care recunosc ca se uita asta e prima
Si cele care se uita si nu recunosc nici picate cu ceara pe clitoris.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ei produc sămânță. și nu pot să o țină în ei, că li se rup podoabele, din cauza greutății.

| mihai69 a răspuns:

Cine spune prostia asta?!?

| Sofer a răspuns:

Filmele pentru adulți sunt exclusiv pentru toată lumea. Băieți și fete.

| Goete a răspuns:

Cine nubte lasa sa te uiti la filmele pentru adulti, fetito?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde ai citit că sunt numai pentru băieți? Din câte știu și fetele se uită. Unele nu recunosc.

| Niceguy2019 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar mi-a placut raspunsul tau.Nu recunosc nici cand se masturbeaza, chiar privind filme xxx.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si filmele cu lesbiene sunt tot pentru barbati?! Filmele pentru adulti sunt pentru toate genurile si identitatile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai fi nebun, există și pentru fete, mai pe romantism.

| Devil21 a răspuns:

Nu zice nimeni ca sunt doar pentru băieți.
Cunosc atatea fete care se uita doar ca nu recunosc.
Diferența este ca baietii se laudă ca se uita la filme pentru adulti iar fetele nu recunosc pentru ca le e rusine sau cred ca vor fi criticate.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Eu zic sa ai mai mult de 8 ani si mai apoi sa te uiti la ele

| Dianamsr a răspuns:

Hahalaughing Faina gluma!

| Radu_Marius_1994 a răspuns:

Nu sunt doar pentru baieti...

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Ptc dc nu?