| piticul2atomic a întrebat:

am si eu o problemuta...Sunt in clasa a 7-a si cunosc o fata in clasa a 8-a.Cum anul e aproape de sfarsit, ea va pleca la liceu... vreau ca inainte sa plece sa ii spun ceea ce simt dar de fiecare data cand stau in fata ei ma balbai big grin ce sa fac? Va rog sa ma ajutati.nu stiu daca ea ma place.

Răspuns Câştigător
| vulturas a răspuns:

Lasa-l pe gaby ...totusi este destul de tarziu sa vb cu ea acum trebuia sa incerci sa te apropri mai mult de ea dar lasa, pregateste-te de seara ce vrei sa ii spui si a 2 zi du-te langa ea si daca nu ii spui direct ia-o pe ocolite asa cred eu ca este bine nu stiu nu am avut probleme de genul... fundita?

4 răspunsuri:
| LOReDANa_8414 a răspuns:

Cerei numarul de telefon, daca nu il ai sau id-u, vezi si tu ...si fii mai curajos

| FreddieMercury a răspuns:

Te balbai? Niciun fel de problema, uita-te la "The King's Speech". Haaa. ha.

| piticul2atomic explică:

Stiu ca e tarziu...numar de telefon? NO WAY...nu il da mai la nimeni. poate doar sa iau ID-ul printr-un coleg de al ei.nu vreau sa fac o greseala si sa nu mai am nici o sansa.e chestia ca ea se duce in acelasi liceu in care o sa merg si eu.si de asta vreau sa las o impresie buna.Ea este o fata finuta, educata, desteapta, politicoasa.Nu exista cuvant care sa o descrie.incet incet imi place tot mai mult de ea.

| gaby500 a răspuns:

Fa-ti curaj si ziiii fa vrei sa fi cu minelaughing