| CristinaCarina a întrebat:

As avea și eu o întrebare, ar fi minunat sa ma ajuta-ți! Dau funda! Acum 4 săptămâni am avut contact neprotejat cu iubitul meu și țin sa Menționez ca a ejaculat in mine și ne dorim un copil, am o scurgere in momentul acesta, dar nu știu dacă e menstruație sau sângerare de implantare, in a 3-a zi a curs foarte puțin, cât un bănuț pe absorbant și e mai maroniu la culoare, și țin sa Menționez ca îmi e foarte rău, am stări de greață, nu mai am pofta de mâncare fiindcă îmi vine sa vomit, și totuși am doar stare de greață și nu pot vomita, îmi puteți spune va rog dacă as putea fi însărcinată?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poți sa fi. Sa fie cu noroc draga.

| Stropdeploaie a răspuns:

Da Este Posibil! DE ce nu ti faci un test de sarcina.@?

| Ralucaacular2019 a răspuns:

Poate da, poate nu. La fel am pățit și eu. Și ghici ce? Nu am fost, deși aveam toate stările respective.
Fa un test, e mult mai simplu.

Sa speram ca are doua liniuțe?

| Bernalaualtauprintzes a răspuns:

Ejaculeaza in nas.
semnat geanny al tau tegan.